J1-86 J1-126 J1-162 ELECTRICAL SYSTEM

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 0000-000255-00 BOLT 4
1a 0000-000321-00 SCREW 4
2 0000-000159-00 LOCK WASHER 11
3 0000-000194-00 FLAT WASHER 11
4 1120-500003-00 HORN - REPLACED BY 1120-500003-0A 1
6 0000-000118-00 SCREW REPLACED BY 0000-000368-00 1
7 CK11-520011-00 LOWERING BUZZER 1
8 CK10-520015-00 FLASHING LIGHT REPLACED BY CK10-520015-10 1
8a CK10-520015-10 FLASHING LIGHT 1
9 0000-000998-00 SCREW 2
9a 0000-000139-00 NUT M4 2
10 0000-000384-00 SCREW M6×40 2
11 0000-000700-00 SCREW M8×16 1
12 0000-000276-00 BOLT M6×45 2
12a 0000-000430-00 SCREW M6×50 2
13 0000-000056-00 WASHER 4
14 CK10-531100-00 CONNECTOR BATTERY 1
15 1120-112008-00 PLATE 
16 0000-000179-00 SCREW 3
17 CK10-510033-00 HARNESS CLAMP 2
18 CK10-520009-00 LEVEL SENSOR 1
19 CK10-510016-00 LEVEL SENSOR PLATE 1
20 0000-000321-00 SCREW 4
21 CK11-510009-00 RELAY PLATE 1
22 0000-000009-00 SCREW M4×10 4
23 0000-000088-00 SCREW 2
23a 0000-000009-00 SCREW M4×10 2
24 0000-000123-00 FLAT WASHER 4
25 2110-500005-00 RELAY 1
26 2110-500004-00 RELAY SET 1
27 2110-500003-00 RELAY SET CLIP 2
28 CK10-520011-00 UNEVEN SURFACE BUZZER 1
29 1220-100002-00 HARNESS CLAMP 1
30 CK10-510032-00 WIRE GROOVE 1
30a CK10-510032-0A WIRE GROOVE 1
31 CK10-560010-00 RELAY SET 1
32 0000-000550-00 NUT 1
33 ck10-510030-40 BUZZER PLATE 1
34 CK10-520019-00 ARMGUARD ALARM WIRING 1
35 3712-405000-00 ALARM BUZZER 1
36 CK10-520020-00 ARMGUARD ALARM WIRING 1
37 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø4 2
38 0000-000702-00 FLATWASHER Ø4 2