J1-86 J1-126 J1-162 ELEVATION SYSTEM

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 0000-000183-00 RING 6
2 2125-612005-00 DUST SNAP 4
3 2125-612001-00 ROLLER ASSEMBLY 4
3a CK10-612001-00 MAIN ROLLER 4
3b 2125-612001-00 ROLLER ASSEMBLY 4
4 2125-612002-00 SIDE THRUST ROLLER 4
5 2125-612007-00 SNAP RING 4
6 2125-612004-00 SCREW 4
7 2125-612000-00 ROLLER 4
7a CK10-612000-00 ROLLER ASSEMBLY -SEE NOTES 4
7b 2125-612000-00 ROLLER 4
8 0000-000184-00 SCREW 1
9 0000-000060-00 WASHER; LOCK, SPLIT 4
10 0000-000373-00 FLAT WASHER 3
11 CK10-620000-00 INNER MAST 1
12 CK11-600002-00 CHAIN BRACKET 1
13 2125-600002-00 CHAIN 2
14 0000-000613-00 BOLT 1
15 0000-000438-00 FLATWASHER 1
16 CK10-600001-00 ROLLER 1
17 2125-600003-30 BUSHING 1
18 2125-650000-00 CYLINDER HOOP 1
19 CK10-410000-00 LIFT CYLINDER - TELESCOPIC 1
20 CK10-610000-00 OUTER MAST 1
21 0000-000285-00 SCREW 3
22 0000-000630-00 NUT 1
23 0000-000108-00 NUT 2
24 0000-000056-00 WASHER 5
25 0000-000380-00 FLAT WASHER 5
26 2125-650002-00 BOLT BUSHING 1
27 2108-100006-00 SCREW REPLACED BY 1115-150004-0C 6
28 CK10-510013-00 FIXED PLATE 1
29 0000-000739-00 SCREW M6x20 12.9 4
30 2125-600005-00 BUFFERING BLOCK 2
31 0000-000998-00 SCREW 4
32 CK10-510003-00-02 DRAG CHAIN II 
33 CK10-510005-00 TOWLINE HEAD II 1
34 0000-000279-00 BOLT M8×35 1
35 0000-000159-00 LOCK WASHER 5
36 0000-000176-00 WASHER 5
37 CK10-510015-00 HARNESS CLAMP 1
37a 0000-001058-00 HARNESS CLAMP 1
38 0000-000179-00 SCREW 1
39 0000-000109-00 SCREW 4
40 0000-000004-00 SCREW 12
41 0000-000206-00 WASHER 12
42 0000-000390-00 FLATWASHER 12
43 2125-500003-00 LIFT PROXIMITY SWITCH 3
44 CK10-520004-00 SWITCH HARNESS 1
45 CK10-520007-00 SWITCH HARNESS 1
46 CK10-520006-00 SWITCH HARNESS 1
47 CK10-640000-00 SEAL PLATE 1
48 0000-000179-00 SCREW 2
49 CK10-510030-00 TOWLINE MOUNTING PLATE V 1
50 CK10-520015-00 FLASHING LIGHT REPLACED BY CK10-520015-10 1
50a CK10-520015-10 FLASHING LIGHT 1
51 CK10-510019-00 BOARD 1
52 0000-000999-00 FLATWASHER Ø3 2
53 CK10-520014-00 LAMP HARNESS 1
54 CK10-520016-20 SWITCH WIRING OF DUPLEX MAST 1
55 0000-000139-00 NUT M4 2
56 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø4 2
57 0000-000702-00 FLATWASHER Ø4 2
1 CK10-610000-30 OUTER MAST 1
1a CK10-610000-40 OUTER MAST 1
2 CK10-620000-30-01 MIDDLE MAST 1
2a CK10-620000-40 MIDDLE MAST 1
3 0000-000731-00 BOLT M10×25 2
4 0000-000063-00 WASHER 2
5 0000-000175-00 FLAT WASHER 2
6 CK10-410000-30-01 SECONDARY CYL, 126" 2
6a CK10-410000-3A-01 SECONDARY CYL, 126 2
6b CK10-410000-3B-01 SECONDARY CYL, 126 2
7 0000-000179-00 SCREW 3
8 2125-500002-00 LIFT PROXIMITY SWITCH 1
9 0000-000613-00 BOLT 2
10 0000-000060-00 WASHER; LOCK, SPLIT 4
11 0000-000438-00 FLATWASHER 2
12 2125-600003-30 BUSHING 2
13 0000-000183-00 RING 2
14 2214-600001-00 CHAIN ROLLER 2
15 CK10-600001-30 NYLON WHEEL I 1
15a CK10-600005-3A NYLON WHEEL II 1
16 2125-600002-30 SHEAVE 1
16a 2125-600002-3B PLASTIC SHEAVE 1
17 0000-000285-00 SCREW 2
18 CK10-510014-00 DRAG CHAIN PLATE 2
19 CK10-510015-00 HARNESS CLAMP 2
19a 0000-001058-00 HARNESS CLAMP 2
20 0000-000056-00 WASHER 3
21 0000-000380-00 FLAT WASHER 3
22 CK10-510005-00 TOWLINE HEAD II 1
23 0000-000416-00 SCREW M4×8 2
24 CK10-510003-00-05 DRAG CHAIN II 1
25 0000-000109-00 SCREW 8
26 0000-000159-00 LOCK WASHER 10
27 0000-000176-00 WASHER 10
28 CK10-510013-00 FIXED PLATE 1
28a CK10-510013-10 FIXED PLATE 1
29 0000-000117-00 SCREW 16
30 0000-000206-00 WASHER 16
31 0000-000390-00 FLATWASHER 16
32 CK10-510018-00 FIXED PLATE 1
33 2125-500003-00 LIFT PROXIMITY SWITCH 3
34 CK10-520004-00 SWITCH HARNESS 1
35 CK10-520007-00 SWITCH HARNESS 1
36 CK10-520006-00 SWITCH HARNESS 1
37 CK10-520005-00 SWITCH HARNESS 1
38 2125-612000-00 ROLLER 6
38a CK10-613000-00 ROLLER ASSEMBLY, 79.9-1S 6
39 2125-612005-00 DUST SNAP 6
39a CK10-613004-00 DUST SNAP 6
40 2125-612002-00 SIDE THRUST ROLLER 6
40a CK10-613003-00 SIDE THRUST ROLLER 6
41 2125-612001-00 ROLLER ASSEMBLY 6
41a CK10-613002-00 MAIN ROLLER Ø79.8 6
42 2125-612007-00 SNAP RING 6
42a CK10-613006-00 LOCK RING 6
43 2125-612004-00 SCREW 6
43a CK10-613005-00 SCREW 6
44 CK10-520015-00 FLASHING LIGHT REPLACED BY CK10-520015-10 1
44a CK10-520015-10 FLASHING LIGHT 1
45 CK10-510019-00 BOARD 1
46 0000-000998-00 SCREW 2
46a 0000-000139-00 NUT M4 2
47 CK10-520014-00 LAMP HARNESS 1
48 CK10-610006-30 BLOCK 1
49 0000-000154-00 SCREW 2
50 CK10-520016-00 SWITCH WIRING HARNESS OF TRIPLEX MAST 126" 1
51 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø4 2
52 0000-000702-00 FLATWASHER Ø4 2
53 0000-000183-00 RING 6
53a 0000-001145-00 RETAINER RING Ø45 6
1 0000-000183-00 RING 4
2 2125-612005-00 DUST SNAP 2
2a CK10-613004-00 DUST SNAP 2
3 2125-612002-00 SIDE THRUST ROLLER 2
3a CK10-613003-00 SIDE THRUST ROLLER 2
4 2125-612001-00 ROLLER ASSEMBLY 2
4a CK10-613002-00 MAIN ROLLER Ø79.8 2
5 2125-612007-00 SNAP RING 2
5a CK10-613006-00 LOCK RING 2
6 2125-612004-00 SCREW 2
6a CK10-613005-00 SCREW 2
7 2125-612000-00 ROLLER 2
7a CK10-613000-00 ROLLER ASSEMBLY, 79.9-1S 2
7b 2125-612000-00 ROLLER 2
7c CK10-613000-00 ROLLER ASSEMBLY, 79.9-1S 2
8 0000-000613-00 BOLT 2
9 0000-000060-00 WASHER; LOCK, SPLIT 4
10 0000-000438-00 FLATWASHER 4
11 CK10-600004-30 FIXED ANGLE 1
12 2108-100006-00 SCREW REPLACED BY 1115-150004-0C 8
13 CK10-600005-30 SHEAVE 1
13a CK10-600005-3A NYLON WHEEL II 1
14 2125-600003-30 BUSHING 1
15 2125-600001-30 ROLLER BRACKET 1
15a CK10-600006-30 ROLLER BRACKET 1
16 CK10-600003-3A SEAL PLATE 1
17 2214-600001-00 CHAIN ROLLER 2
18 CK10-420000-3A-01 FREE LIFT CYLINDER J1-126 1
18a CK10-420000-3B-01 FREE LIFT CYLINDER J1-126 1
19 0000-000179-00 SCREW 7
20 0000-000056-00 WASHER 7
21 0000-000380-00 FLAT WASHER 7
22 CK10-510015-00 HARNESS CLAMP 3
22a 0000-001058-00 HARNESS CLAMP 3
23 CK10-510010-00 BOARD 1
24 CK10-510014-0A DRAG CHAIN MOUNTING PLATE 1
25 0000-000109-00 SCREW 2
26 0000-000159-00 LOCK WASHER 2
27 0000-000176-00 WASHER 2
28 0000-000416-00 SCREW M4×8 4
29 CK10-510004-00 DRAG HEAD I 1
30 0000-000285-00 SCREW 2
31 CK10-510005-00 TOWLINE HEAD II 1
32 CK10-510011-0A DRAG CHAIN MOUNTING PLATE 1
33 CK10-630000-30-01 INNER MAST 126" 1
33a CK10-630000-40-01 INNER MAST 126" 1
34 2125-600007-3B BRACKET 1
35 CK10-600002-3A-01 MAST COVER 126" 1
36 CK10-510003-00-01 DRAG CHAIN II 1
37 0000-000183-00 RING 2
37a 0000-001145-00 RETAINER RING Ø45 2
1 CK10-610000-50 OUTER MAST 1
1a CK10-610000-5A OUTER MAST 1
1b CK10-610000-5B OUTER MAST 1
1c CK10-610000-80 OUTER MAST 1
2 CK10-620000-50 MIDDLE MAST 1
2a CK10-620000-5A MIDDLE MAST 1
2b CK10-620000-5B MIDDLE MAST 1
2c CK10-620000-80 MIDDLE MAST REPLACED BY CK10-620000-5C 1
3 0000-000731-00 BOLT M10Ũ25 2
4 0000-000063-00 WASHER 2
5 0000-000175-00 FLAT WASHER 2
6 CK10-410000-3A-03 SECONDARY CYL, 162 REPLACED BY CK10-410000-3B-03 2
6a CK10-410000-3B-03 SECONDARY CYL, 162 2
7 0000-000179-00 SCREW 3
8 2125-500002-00 LIFT PROXIMITY SWITCH 1
9 0000-000613-00 BOLT 2
10 0000-000060-00 WASHER; LOCK, SPLIT 4
11 0000-000438-00 FLATWASHER 2
12 2125-600003-30 BUSHING 2
13 0000-000183-00 RING 2
14 2214-600001-00 CHAIN ROLLER 2
15 CK10-600001-30 NYLON WHEEL I 1
15a CK10-600005-3A NYLON WHEEL II 1
16 2125-600002-30 SHEAVE 1
16a 2125-600002-3B PLASTIC SHEAVE 1
17 0000-000285-00 SCREW 2
18 CK10-510014-0A DRAG CHAIN MOUNTING PLATE 2
19 0000-001058-00 HARNESS CLAMP 2
20 0000-000056-00 WASHER 3
21 0000-000380-00 FLAT WASHER 3
22 CK10-510005-00 TOWLINE HEAD II 1
23 0000-000416-00 SCREW M4Ũ8 2
24 CK10-510003-00-07 DRAG CHAIN II 1
25 0000-000109-00 SCREW 8
26 0000-000159-00 LOCK WASHER 10
27 0000-000176-00 WASHER 10
28 CK10-510013-10 FIXED PLATE 1
29 0000-000381-00 SCREW M5Ũ10 16
30 0000-000206-00 WASHER 16
31 0000-000390-00 FLATWASHER 16
32 CK10-510018-00 FIXED PLATE 2
33 2125-500003-00 LIFT PROXIMITY SWITCH 3
34 CK10-600006-30 ROLLER BRACKET 1
35 0000-000154-00 SCREW 2
36 CK10-520016-40 SWITCH WIRING OF TRIPLEX MAST 1
37 0000-000998-00 SCREW 2
37a 0000-000139-00 NUT M4 2
38 2125-612000-00 ROLLER 6
38a CK10-612000-00 ROLLER ASSEMBLY -SEE NOTES 6
38b 2125-612000-00 ROLLER 6
38c CK10-613000-00 ROLLER ASSEMBLY, 79.9-1S 6
39 2125-612005-00 DUST SNAP 6
39a CK10-613004-00 DUST SNAP 6
40 2125-612002-00 SIDE THRUST ROLLER 6
40a CK10-613003-00 SIDE THRUST ROLLER 6
41 2125-612001-00 ROLLER ASSEMBLY 6
41a CK10-612001-00 MAIN ROLLER 6
41b 2125-612001-00 ROLLER ASSEMBLY 6
41c CK10-613002-00 MAIN ROLLER Ø79.8 6
42 2125-612007-00 SNAP RING 6
42a CK10-613006-00 LOCK RING 6
43 2125-612004-00 SCREW 6
43a CK10-613005-00 SCREW 6
44 CK10-520015-00 FLASHING LIGHT REPLACED BY CK10-520015-10 1
44a CK10-520015-10 FLASHING LIGHT 1
45 CK10-510019-00 BOARD 1
46 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø4 2
47 0000-000702-00 FLATWASHER Ø4 2
48 0000-000183-00 RING 6
48a 0000-001145-00 RETAINER RING Ø45 6
1 0000-000183-00 RING 2
2 2125-612005-00 DUST SNAP 2
2a CK10-613004-00 DUST SNAP 2
3 2125-612002-00 SIDE THRUST ROLLER 2
3a CK10-613003-00 SIDE THRUST ROLLER 2
4 2125-612001-00 ROLLER ASSEMBLY 6
4a CK10-612001-00 MAIN ROLLER 6
4b 2125-612001-00 ROLLER ASSEMBLY 6
4c CK10-613002-00 MAIN ROLLER 6
5 2125-612007-00 SNAP RING 2
5a CK10-613006-00 LOCK RING 2
6 2125-612004-00 SCREW 2
6a CK10-613005-00 SCREW 2
7 2125-612000-00 ROLLER 6
7a CK10-612000-00 ROLLER ASSEMBLY 6
7b 2125-612000-00 ROLLER 6
7c CK10-613000-00 ROLLER ASSEMBLY 6
8 0000-000613-00 BOLT 2
9 0000-000060-00 WASHER; LOCK, SPLIT 4
10 0000-000438-00 FLATWASHER 4
11 CK10-600004-30 FIXED ANGLE 1
12 2108-100006-00 SCREW 8
13 CK10-600005-30 SHEAVE 1
13a CK10-600005-3A NYLON WHEEL II 1
14 2125-600003-30 BUSHING 1
15 CK10-600006-30 ROLLER BRACKET 1
16 CK10-600003-3A SEAL PLATE 1
17 2214-600001-00 CHAIN ROLLER 2
18 CK10-420000-3A-03 FREE LIFT CYLINDER J1-162 1
18a CK10-420000-3B-03 FREE LIFT CYLINDER J1-162 1
19 0000-000179-00 SCREW 7
20 0000-000056-00 WASHER 7
21 0000-000380-00 FLAT WASHER 7
22 0000-001058-00 HARNESS CLAMP 3
23 CK10-510010-00 BOARD 1
24 CK10-510014-0A DRAG CHAIN MOUNTING PLATE 1
25 0000-000109-00 SCREW 2
26 0000-000159-00 LOCK WASHER 2
27 0000-000176-00 WASHER 2
28 0000-000416-00 SCREW M4×8 4
29 CK10-510004-00 DRAG HEAD I 1
30 0000-000285-00 SCREW 2
31 CK10-510005-00 TOWLINE HEAD II 1
32 CK10-510011-0A DRAG CHAIN MOUNTING PLATE 1
33 CK10-630000-50 INNER MAST 1
33a CK10-630000-5A INNER MAST 1
33b CK10-630000-5B INNER MAST 1
33c CK10-630000-80 INNER MAST REPLACED BY CK10-630000-5C 1
34 2125-600007-3B BRACKET 1
35 CK10-600001-50 SEAL PLATE 1
36 CK10-510003-00-04 DRAG CHAIN II 1
37 0000-000183-00 RING 2
37a 0000-001145-00 RETAINER RING Ø45 2