J1-86 J1-126 J1-162 HYDRAULIC SYSTEM

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 CK10-490000-30 HYDRAULIC PUMP ASSEMBLY 1
2 CK11-131000-00 RESERVOIR 1
2a CK11-131000-10 TANK 1
2b CK11-131000-20 TANK 1
3 CK10-400002-30 BREATHER & DIPSTICK 1
3a CK10-423000-30 BREATHER & DIPSTICK 1
4 0000-000433-00 SCREW 4
5 0000-000159-00 LOCK WASHER 4
6 0000-000194-00 FLAT WASHER 2
7 0000-000380-00 FLAT WASHER 4
8 0000-000056-00 WASHER 4
9 0000-000620-00 BOLT M6×16 4
10 2125-420001-00 MAGNET 1
11 2702-141600-00 CONNECTOR 2
12 0000-000044-00 SEAL WASHER 4
13 CK10-480000-30 HOSE 1
14 2112-440000-10 MANIFOLD 1
14a CK10-404000-30 MANIFOLD 1
15 CK11-450000-00 ACCUMULATOR 1
16 2701-141400-00 FITTING 1
17 0000-000176-00 WASHER 2
18 CK10-403000-30 PRESSURE SWITCH 1
19 CK10-520021-00 PRESSURE SWITCH WIRING 1
20 0000-001674-00 WASHER M12 1
1 2707-141400-00 CONNECTOR 1
2 0000-000044-00 SEAL WASHER 2
3 CK10-420000-00 HOSE 1
4 CK10-401000-00 RELIEF VALVE 2
4a CK10-402000-00 SAFETY VALVE 2
5 0000-000634-00 WASHER 2
6 2402-383500-00 BOLT 1
7 0000-000433-00 SCREW 1
8 0000-000159-00 LOCK WASHER 1
9 0000-000194-00 FLAT WASHER 1
10 3316-610001-10 HARNESS CLAMP 1
1 0000-000069-00 PACKING WASHER 5
2 2701-161600-00 UNION 2
3 CK10-430000-30 METALLIC OIL PIPE RIGHT 1
4 2702-381600-10 CONNECTOR G3/8-M16X1.5 1
5 0000-000634-00 WASHER 3
6 CK10-401000-00-01 EXPLOSION RELIEF VALVE 1
6a CK10-402000-00 SAFETY VALVE 1
7 CK10-400001-30 CONNECTOR M16×1.5-G3/8 1
7a CK10-400001-3B CONNECTOR M16 X 1.5 G3/8 1
8 0000-000044-00 SEAL WASHER 4
9 2702-141600-00 CONNECTOR 2
10 CK10-440000-30 METALLIC OIL PIPE LEFT 1
11 2706-162000-00 CONNECTOR M16×1.5-M20×1.5 1
12 CK10-460000-30 METALLIC OIL PIPE II 1
13 2125-440000-3A-05 HOSE FOR 126" TRIMAST 1
13a CK10-402000-30-01 HOSE FOR 126" TRIMAST ONLY 1
13b CK10-402000-30-03 HOSE FOR 162" TRIMAST 1
14 CK10-450000-30 METALLIC OIL PIPE I 1
15 2707-382000-00 CONNECTOR G3/8-M20×1.5 1
16 0000-000242-00 BOLT 2
17 0000-000159-00 LOCK WASHER 4
18 0000-000176-00 WASHER 3
19 0000-000154-00 SCREW 2
19a 0000-000321-00 SCREW 2
20 2125-400002-3A BLOCK CROSS 1
20a CK10-401000-30 MANIFOLD 1
21 CK10-470000-30 OIL PIPE 1
22 2402-143000-00 BOLT G1/4×30 1
23 CK10-401000-00-02 RELIEF VALVE 1
23a CK10-402000-00 SAFETY VALVE 1
24 0000-000210-00 FLAT WASHER 1