BIG JOE E25 CHARGER ASSEMBLY

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
 908947 CHARGER KIT 1
0 1113-51220Z-40 CHARGER ASSEMBLY 1
1 1113-512200-40 CHARGER,ONLY 1
2 1113-500007-10 CHARGER CORD 1
3 1113-512100-00 BRACKET, CHARGER 1
3a 1113-512100-0A BRACKET, CHARGER 1
4 1113-511001-00 BRACKET 1
5 0000-001610-00 SCREW M5 X 10 4
6 0000-001342-00 SCREW M3 X 16 4
7 1113-511005-00 BRACKET 1
8 1113-511006-00 CONTACT PIN 4
8a 1113-511006-0A CONTACT PIN 4
9 0000-001616-00 SCREW M3 X 10 4
10 0000-000982-00 NUT, M3 8
11 0000-001617-00 SCREW 2
12 1113-511003-00 BRACKET 1
13 1113-511007-00 CONTACT PIN 2
13a 1113-511007-0A CONTACT PIN 2
14 0000-001705-00 SCREW 4
15 1113-520017-00 SAFETY CIRCUIT WIRE 1
16 1113-511009-0A SPRING SLEEVE 4
17 1113-511008-0A SPRING SLEEVE 2
18 1113-511011-00 BRACKET ASSEMBLY (2-PIN) 1
19 1113-511010-00 BRACKET ASSEMBLY (4-PIN) 1
20 1113-511012-00 LED SOCKET 1