BIG JOE E25 ELECTRICAL SYSTEM

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 0000-001610-00 SCREW M5 X 10 6
2 0000-001609-00 SCREW M4 X 8 3
3 0000-001619-00 SCREW M5 X 25 2
4 1113-500003-00 MAGNET, REED SWITCH 1
5 0000-001618-00 SCREW M3 X 6 2
6 1113-500014-00 BRACKET 1
7a 1113-540200-0A SWITCH BASE ONLY, SQUARE KEY 1
8 1113-500009-00 KEY 1
8a 1113-540100-0A KEY 1
9 1113-500008-00-50 CONTROLLER PROGRAMMED FOR E25 1
10 0000-000616-00 SCREW M5x10 1
12 1113-511003-00 BRACKET 1
13 1113-511007-00 CONTACT PIN 2
13a 1113-511007-0A CONTACT PIN 2
14 1113-511002-00 BATTERY SPLINT 2
15 0000-001342-00 SCREW M3 X 16 8
16 1113-511005-00 BRACKET 1
17 1113-511001-00 BRACKET 1
18 1113-500012-01 EMERGENCY STOP SWITCH 1
19 1113-511004-00 BRACKET, SPRING ACTION 1
20 1113-511006-00 CONTACT PIN 4
20a 1113-511006-0A CONTACT PIN 4
21 1113-513002-00 CONTACT SOCKET 2
22 1113-513003-00 BRACKET 1
23 1113-513001-00 CONTACT SOCKET 4
24 1113-513004-00 BRACKET 1
25 0000-001616-00 SCREW M3 X 10 8
26 0000-001631-00 SCREW M3 X 14 8
27 0000-001617-00 SCREW 4
28 1113-520002-00 REED SWITCH 1
29 1113-540000-0A SWITCH BASE & KEY ASSEMBLY 1
30 1113-511009-0A SPRING SLEEVE 4
31 1113-511008-0A SPRING SLEEVE 2
32 LB00-00000Z-02 BRACKET ASSEMBLY (2-SOCKET) 1
33 LB00-00000Z-01 BRACKET ASSEMBLY (4-SOCKET) 1
34 1113-511011-00 BRACKET ASSEMBLY (2-PIN) 1
35 1113-511010-00 BRACKET ASSEMBLY (4-PIN) 1