J1-192 ELECTRICAL SYSTEM

J1-192 Electrical System Parts List

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 0000-000321-00 SCREW4
2 0000-000159-00 LOCK WASHER9
3 0000-000194-00 FLAT WASHER9
4 1120-500003-00 HORN1
6 0000-000118-00 SCREW1
7 CK11-520011-00 LOWERING BUZZER1
8 CK10-520015-00 FLASHING LIGHT 1
8a CK10-520015-10 FLASHING LIGHT1
9 0000-000998-00 SCREW2
9a 0000-000139-00 NUT M42
10 0000-000384-00 SCREW M6×402
11 CK10-520011-00 UNEVEN SURFACE BUZZER1
12 0000-000430-00 SCREW M6×502
13 0000-000056-00 WASHER4
14 CK10-531100-00 CONNECTOR BATTERY1
15 1120-112008-00 PLATE 
16 0000-000179-00 SCREW2
17 CK10-510033-00 HARNESS CLAMP2
18 CK10-520009-00 LEVEL SENSOR1
19 CK10-510016-00 LEVEL SENSOR PLATE1
20 0000-000321-00 SCREW4
21 CK10-510032-00 WIRE GROOVE1
21a CK10-510032-0A WIRE GROOVE1
22 0000-000009-00 SCREW M4×104
23 0000-000009-00 SCREW M4×102
24 0000-000123-00 FLAT WASHER4
25 0000-000550-00 NUT1
26 CK10-510030-40 BUZZER PLATE1
27 3712-405000-00 ALARM BUZZER1
28 CK10-520020-00 ARMGUARD ALARM WIRING1
29 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø42
30 0000-000702-00 FLATWASHER Ø42