J1HD OPERATOR PLATFORM

J1HD OPERATOR PLATFORM Parts List

162" Parts List 1

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 0000-000060-00 WASHER; LOCK, SPLIT1
2 CK10-700008-0A PROXIMITY BLOCK1
3 0000-000222-00 FLATWASHER1
4 0000-000285-00 SCREW1
5 0000-000322-00 SCREW1
6 2028-019000-70 BUSHING4
7 2125-612001-00-01 ROLLER ASSEMBLY4
8 CK10-510020-00 SWITCH MOUNTING PLATE2
9 2125-500003-00 LIFT PROXIMITY SWITCH2
10 CK10-520013-00 PROXIMITY SWITCH WIRING2
11 1601-210000-20 LOADING FRAME1
12 0000-000109-00 SCREW28
13 0000-000159-00 LOCK WASHER12
14 0000-000176-00 WASHER12
15 0000-000004-00 SCREW8
16 0000-000618-00 SCREW M6×122
17 0000-000056-00 WASHER2
18 0000-000416-00 SCREW M4×82
19 CK10-510004-00 DRAG HEAD I1
20 CK10-510012-00 FIXED ANGLE1
21 2125-600005-00 BUFFERING BLOCK8
22 CK10-700006-00 MOUNTING PLATE4
23 1220-100012-80 SHIMA.R.
24 0000-000165-00 NUT2
25 0000-000623-00 BOLT M12×302
26 CK11-700006-00 BUSHING REPLACED BY CK11-700006-0A4
27 CK10-730000-10 LEFT ARMREST1
28 CK10-791000-00 SUPPORTING ROD2
29 0000-000380-00 FLAT WASHER8
30 0000-000264-00 BOLT M6×124
31 CK10-750000-10 LEFT GATE1
32 CK11-700007-30 GAS SPRING2
33 0000-000296-00 RETAINER PIN2
34 CK10-700001-0B COVER PLATE L2
35 0000-000655-00 SCREW6
36 CK10-760000-10 RIGHT GATE1
37 CK10-740000-10 ARM REST RIGHT SIDE1

162" Parts List 2

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 1601-220000-20 BOARD1
2 CK10-700005-00 SEAL PLATE1
3 4230-100004-00 CUSHION1
4 0000-000646-00 SCREW8
5 2028-007000-03 SCREW14
6 0000-000275-00 BOLT M6×304
7 0000-000123-00 FLAT WASHER16
8 0000-000209-00 NUT M42
9 0000-000380-00 FLAT WASHER3
10 1601-200003-20 FOOT PAN1
11 1601-230000-20 NETWORK MASK1
12 CK10-700003-30 COVER1
13 CK11-520004-00 HARNESS1
14 CK11-700003-00 WIRE GROOVE2
15 1601-240000-20 SEAL PLATE1
16 0000-000993-00 SCREW M6×556
17 3218-600100-50-10 METER1
18 1601-710007-40 METER WIRE HARNESS1
19 CK10-520012-00 BRAKE SWITCH1
20 CK11-510014-00 BRAKE SWITCH PLATE1
21 0000-000498-00 SCREW3
22 0000-000056-00 WASHER3
23 0000-000166-00 NUT3
24 3020-040000-05 SCREW M4 x 122
25 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø42
26 0000-000702-00 FLATWASHER Ø42
27 0000-000090-00 SCREW2
28 1601-200001-20 WINDSHIELD1
29 1601-200002-20 USB INSTALL PANEL2
30 0000-000264-00 BOLT M6×124
31 3112-601000-00 USB CHARGER2
32 3112-602000-00 USB CHARGING BASE2
33 4231-520007-00 LAMP SWITCH1
34 1601-710006-40 USB WIRE HARNESS1

210" Parts List 1

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 CK10-700001-0B COVER PLATE L2
2 0000-000060-00 WASHER; LOCK, SPLIT1
3 CK10-700008-0A PROXIMITY BLOCK1
4 0000-000222-00 FLATWASHER1
5 0000-000285-00 SCREW1
6 2028-019000-70 BUSHING4
7 2125-612001-00-01 ROLLER ASSEMBLY4
8 CK10-510020-00 SWITCH MOUNTING PLATE2
9 2125-500003-00 LIFT PROXIMITY SWITCH2
10 CK10-520013-00 PROXIMITY SWITCH WIRING2
11 1601-210000-40 LOADING FRAME1
12 0000-000109-00 SCREW28
13 0000-000159-00 LOCK WASHER12
14 0000-000176-00 WASHER12
15 0000-000004-00 SCREW8
16 0000-000618-00 SCREW M6×122
17 0000-000056-00 WASHER2
18 0000-000651-00 SCREW2
19 CK10-510004-00 DRAG HEAD I1
20 CK10-510011-0A DRAG CHAIN MOUNTING PLATE1
21 2125-600005-00 BUFFERING BLOCK8
22 CK10-700006-00 MOUNTING PLATE4
23 1220-100012-80 SHIMA.R.
24 0000-000165-00 NUT2
25 0000-000623-00 BOLT M12×302
26 CK11-700006-00 BUSHING REPLACED BY CK11-700006-0A2
27 CK10-730000-10 LEFT ARMREST1
28 CK10-791000-00 SUPPORTING ROD2
29 0000-000380-00 FLAT WASHER8
30 0000-000264-00 BOLT M6×124
31 CK10-750000-10 LEFT GATE1
32 CK11-700007-30 GAS SPRING2
33 0000-000296-00 RETAINER PIN2
34 3010-020000-31 BOLT4
35 0000-000655-00 SCREW6
36 0000-000322-00 SCREW1
37 CK10-740000-10 ARM REST RIGHT SIDE1
38 CK10-760000-10 RIGHT GATE1
39 CK10-611001-00 SIDE ROLLER2
40 0000-000071-00 FLAT WASHERA.R.

210" Parts List 2

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 1601-220000-40 BOARD1
2 CK10-700005-00 SEAL PLATE1
3 4230-100004-00 CUSHION1
4 0000-000646-00 SCREW8
5 2028-007000-03 SCREW18
6 0000-000275-00 BOLT M6×304
7 0000-000123-00 FLAT WASHER16
8 0000-000209-00 NUT M42
9 0000-000380-00 FLAT WASHER3
10 1601-200003-20 FOOT PAN1
11 1601-230000-40 NETWORK MASK1
12 CK10-700003-30 COVER1
13 CK11-520004-00 HARNESS1
14 CK11-700003-00 WIRE GROOVE2
15 1601-240000-20 SEAL PLATE1
16 0000-000993-00 SCREW M6×556
17 3218-600100-50-10 METER1
18 1601-710007-40 METER WIRE HARNESS1
19 CK10-520012-00 BRAKE SWITCH1
20 CK11-510014-00 BRAKE SWITCH PLATE1
21 0000-000498-00 SCREW3
22 0000-000056-00 WASHER3
23 0000-000166-00 NUT3
24 3020-040000-05 SCREW M4 x 122
25 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø42
26 0000-000702-00 FLATWASHER Ø42
27 0000-000090-00 SCREW2
28 1601-200001-40 WINDSHIELD1
29 1601-200002-20 USB INSTALL PANEL2
30 0000-000264-00 BOLT M6×124
31 3112-601000-00 USB CHARGER2
32 3112-602000-00 USB CHARGING BASE2
33 4231-520007-00 LAMP SWITCH1
34 1601-710006-40 USB WIRE HARNESS1