MSA22 FRAME

Big Joe MSA22 Frame Parts List

Parts List 1

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 2009-110000-00 FRAME1
2 2009-010000-00 CASTER WHEEL ASSEMBLY2
3 2010-130000-10 STRADDLE LEG R1
4 2010-120000-10 STRADDLE LEG L1
5 2010-141000-10 LOAD WHEEL SHAFT4
6 0000-000090-00 SCREW4
7 2125-101003-00 WASHER; SPACER8
8 0000-000424-00 BEARING8
9 2010-140001-10 LOAD WHEEL4
10 2009-100000-00-01 HYDRAULIC UNIT 62"1
11 0000-000372-00 SCREW2
12 0000-000771-00 BOLT M16X406
13 0000-000191-00 WASHER6
14 0000-000541-00 WASHER6
15 0000-000251-00 SCREW8
16 0000-000063-00 WASHER8
17 0000-000007-00 FLAT WASHER8
18 0000-001245-00 NUT M108
19 0000-000868-00 SCREW4
20 2214-150003-00 WASHER 6MM8
21 2009-600001-00 PLEXIGLAS MSA-22-621
22 0000-000550-00 NUT4
23 0000-000159-00 LOCK WASHER4
24 0000-000176-00 WASHER4
25 2009-640000-00 CYLINDER HOOP1
26 0000-000284-00 BOLT4
27 0000-000060-00 WASHER; LOCK, SPLIT4
28 0000-000630-00 NUT4
29 2009-011000-00 BRAKE1
30 0000-000495-01 BOLT1
31 2009-010001-00 NYLON WASHER2
32 2009-010002-00 SHAFT1
33 0000-001795-00 BEARING2
34 2009-010003-00 NYLON WHEEL1
35 0000-001334-00 NUT1

Parts List 2

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 2009-110000-10 FRAME1
2 2009-010000-00 CASTER WHEEL ASSEMBLY2
3 2010-130000-10 STRADDLE LEG R1
4 2010-120000-10 STRADDLE LEG L1
5 2010-141000-10 LOAD WHEEL SHAFT4
6 0000-000090-00 SCREW4
7 2125-101003-00 WASHER; SPACER8
8 0000-000424-00 BEARING8
9 2010-140001-10 LOAD WHEEL4
10 2009-100000-00-02 HYDRAULIC UNIT 96"1
11 0000-000372-00 SCREW2
12 0000-000771-00 BOLT M16X406
13 0000-000191-00 WASHER6
14 0000-000541-00 WASHER6
15 0000-000251-00 SCREW8
16 0000-000063-00 WASHER8
17 0000-000007-00 FLAT WASHER8
18 0000-001245-00 NUT M108
19 0000-000868-00 SCREW M6X164
20 2214-150003-00 WASHER 6MM8
21 2009-600001-10 PLEXIGLAS MSA-22-961
22 2009-011000-00 BRAKE1
23 0000-000495-01 BOLT M12X851
24 2009-010001-00 NYLON WASHER2
25 2009-010002-00 SHAFT1
26 0000-001795-00 BEARING2
27 2009-010003-00 NYLON WHEEL1
28 0000-001334-00 NUT; M121