BIG JOE E25 STEERING ARM

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 1113-301000-00 CONTROL HEAD 1
1a 1113-302100-00 DESCRIPTION NOT ON FILE 1
2 0000-001029-00 SCREW M4 X 12 2
3 1113-313000-00 RELEASE LEVER 1
4 0000-001706-00 BUSHING 2
4a 2028-019000-35 BUSHING 2
5 1113-300003-00 SHAFT 1
6 0000-001023-00 ROLL PIN 1
7 1113-300001-00 BUMPER 1
8 1113-312000-00 STEER HANDLE 1
8a 1113-312000-0A STEER HANDLE 1
9 1121-300002-00 SHAFT, HANDLE PIVOT 1
9a 1113-300007-00 SHAFT, HANDLE PIVOT 1
10 0000-001233-10 ROLL PIN, M4 X 20 1
11 1113-300006-00 ROLLER 1
12 0000-001235-10 ROLL PIN, M6 X 30 1
13 0000-001236-10 ROLL PIN, M4 X 12 2
14 0000-001707-00 SCREW M5 X 8 2
15 1113-500011-00 ACTUATOR 1
16 1113-314002-0A STEEL WIRE 1
17 1113-314003-00 BRACKET 1
18 0000-001703-00 SCREW M6 X 10 4
19 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø4 2
20 1113-314004-0A STEEL WIRE 1
21 1113-315000-00 BRACKET 1
21a 1113-315000-0A BRACKET 1
22 1113-314005-0A STEEL WIRE CLAMP 1
23 2028-019000-14 SLEEVE 1
24 2028-019000-23 SLEEVE 1
25 0000-000416-00 SCREW M4×8 1
26 0000-001103-00 R HARNESS CLAMP UC-1.5 1