P33 Wiring harness Used up to S/N E2410609

ITEMPART #DESCRIPTIONQTY
1 1121-142000-00 CONTROLLER COVER 1
1a 1121-142000-0A HEAT SINK 1
2 1115-510004-00-90 CONTROLLER PROGRAMMED FOR P-33 1
3 0000-000121-00 SCREW 2
4 0000-000196-00 NUT 2
5 0000-000651-00 SCREW 5
6 0000-000122-00 LOCK WASHER Ø4 7
7 1121-500002-00 CLAMP 1
8 0000-000139-00 NUT M4 2
9a 1121-500004-10-B BATTERY DISCONNECT ASSY 1
10 0000-000981-00 SCREW, M3 X 20 4
11 1121-532000-00 BATTERY DISCONNECT 1
12a 1121-500004-00 T HANDLE 1
13 0000-000982-00 NUT, M3 2
14 1115-100006-Z0 MOUNTING BRACKET 1
15 0000-000077-00 SCREW 2
16 0000-000380-00 FLAT WASHER 2
17 1121-100004-00 RUBBER CUSHION 1
18 1121-520007-00 LED LAMP 1
19 1115-510009-00 LED SOCKET 1
20 1121-520004-0A CHARGER - 4A 1
21 1115-500006-10 CHARGER CABLE 1
22 1115-500009-00 CHARGER BRACKET 2
23 0000-000004-00 SCREW 4
24 0000-001026-00 NUT M5 4
25 1115-120002-00 CHARGER CAP 1
26 1121-531000-0A BATTERY CONNECTOR 1
27 1120-540001-00-B FUSE STAND 1
28 1115-510003-00 POWER FUSE 1
29 0000-000126-00 SCREW 2
30 0000-000176-00 WASHER 4
31 1115-520021-00 GROUND WIRE 1